Akıllı Tahta

AKILLI TAHTA UYGULAMASI
windows paket
Windows
Linux
Pardus

İçeriklere erişebilmek için indirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarın. Açılan klasördeki Martı Yayınları Akıllı Tahta Uygulaması.exe dosyayını açmanız yeterli olacaktır.

İçeriklere erişebilmek için indirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarın. Açılan klasördeki dosyayı açmanız yeterli olacaktır.
İNDİR

Sorun yaşıyorsanız BURADAN indirebilirsiniz.
İNDİR

Sorun yaşıyorsanız BURADAN indirebilirsiniz.
AKILLI TAHTA İÇERİKLERİ

Akıllı Tahta İçerikleri

Akıllı tahta ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akıllı tahta programları sıkıştırılmış .rar uzantılı dosyalardır. Bu dosyalar yüksek seviyeli korumaya sahip(Windows güvenlik duvarı, virüs programları gibi..) bilgisayarlar ve akıllı tahtalarda, tehdit olarak algılanmaktadır. Bunun sonucunda içeriklerimizin indirilmesi engellenmektedir. Bu problemi çözmek için; virüs programınızın korumasını geçici olarak pasif duruma getirmeniz veya Windows güvenlik duvarınızı kapatmanız gerekmektedir. Windows güvenlik duvarının nasıl kapatılacağını öğrenmek için buraya tıklayınız.
Akıllı tahta içeriğini indirdikten sonra dökümanları ".rar" dosyasından çıkararak ".exe" uzantılı ve yayın logolu dosyayı açmanız gerekmektedir. Data klasörü içerisinde bulunan kitabın pdf dosyasını açmaya çalışmayınız parola korumalıdır. Telif hakkı ihlali gereği içeriklerin pdf’leri 3. Kişi veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.
Akıllı tahta içerikleri sıkıştırılmış .rar uzantılı dosyalardır. Bundan dolayı içerikleri açmak için önce .rar dosyasından klasörü çıkarmanız ve çıkardığınız klasörden ilgili .exe uzantılı dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde içerik doğru şekilde açılmadığından beyaz ekranla karşılaşılmaktadır.

Akıllı Tahta uygulamasını nasıl açarım?

Yardıma ihtiyacınız var mı?


Akıllı Tahta içeriğini indirmek istediğiniz kitabın Resmine tıklayarak inderebilirsiniz .